איך להצליח עם גברים בעזרת NLP

NLP הוא קיצור של המושג "תכנות לשוני עצבי" ובאנגלית:  Neuro Linguistic Programming .

מדובר במתודולוגיה העושה שימוש בכלים מעולמות הפסיכולוגיה, ההיפנוזה וטכניקות שכנוע הרותמות את תת מודע ליצירת שיפור בכישורי התקשורת של

הפרט.
במאמר שלפניך נסביר מה הקשר בין NLP להצלחה עם גברים, ובאילו כלים מעולם ה – נל"פ עליך לעשות שימוש על מנת למשוך גברים בהם את מעוניינת.

המשיכי לקרוא!

 

על הקשר בין NLP להצלחה עם גברים

NLP הינה שיטת אימון המשתמשת בכוחות ההשאה (או סוגסטיה – תרגום מאנגלית של המונח: Suggestion) על מנת לשכנע אדם לעשות את מה שאת רוצה שיעשה. כלי נל"פ נועדו לשפר את כישורי התקשורת והשיחה שלך, כך שתוכלי למעשה לבטא את עצמך באופן ברור ותמציתי בפני כל אחד – לאו דווקא בהקשר למערכות יחסים בעלות פוטנציאל רומנטי. בנוסף, שיטת ה – NLP מציעה לך כלים שיסייעו לך להפוך למושא המשיכה של גברים בהם את מעוניינת, כך שתוכלי לפעול מעמדת כוח ולא ממקום שעלול לשדר נואשות. יתרה מכך, השימוש ב NLP יכול לחסוך עבורך זמן רב ולא מעט אנרגיה, שלא לומר – המון שיחות חולין מיותרות, על ידי כך שמיומנויות התקשורת שהשיטה מציעה מאפשרת לגברים להבין מי את ומה חשוב לך בקלות ובמהירות רבה יותר.

 

למה לך להשתמש ב – NLP? כי אין הזדמנות שניה לרושם ראשוני!

כאשר אישה משתמשת בטכניקות מעולם ה – NLP כדי למשוך גבר, זה מסייע להותיר רושם חיובי על תת המודע של האדם בו היא מעוניינת, ולכן קיים סיכוי בלתי מבוטל לכך שהוא ירצה ליזום מפגשים נוספים עימה. למעשה, כל קשר שתיזמי באמצעות שימוש בכלים מעולם הנל"פ, סביר שיתחיל "ברגל ימין" באופן אוטומטי, פשוט כי עשית על תת המודע של האדם שמולך רושם ראשוני מצוין.

 

כיצד להשתמש בטכניקות מעולם ה – NLP כדי למשוך גבר

להלן 2 טיפים מועילים ומעולים שמטפלי נל"פ ממליצים עליהם לנשים שמעוניינות לקחת את השליטה לידיהן ולרתום את כוחות המשיכה שלהן, כדי להצליח עם גברים:

 

  1. שיקוף – שקוף שזה עובד

השתמשי בטכניקת NLP שנקראת "שיקוף" כדי לבנות תחושה של זיקה מיידית עם הבחור שאת רוצה. אם הוא יושב עם הידיים והרגליים שלובות, עשי את אותו הדבר. אם הוא עומד, עמדי גם את. אם הוא מניע את ראשו לקצב המוזיקה, גם את עושה זאת. שיקוף שפת גופו בעצם משדר לו ולאחרים שאתם זוג. עם זאת, חשוב שתהיי מעודנת וטבעית בהקשר הזה, כך שהוא לא ירגיש שאת צוחקת עליו ומנסה לחקות אותו מתוך זלזול.

 

  1. קחי נשימה, נשמה

שימי לב לדפוסי הנשימה של מושא העניין שלך ונסי להתאים את קצב הנשימה שלך לקצב שלו.

זוהי טכניקה מאוד מעודנת אך עוצמתית ליצירת סנכרון עם אנשים, שלוקחת את אמנות השיקוף צעד אחד קדימה. אם הוא משתעל, גם את משתעלת. אם הוא נאנח, את נאנחת גם כן. זו עוד דרך ליצור תאימות פיזית איתו, מבלי שתצטרכי לגעת בו בכלל. ברמה התת מודעת זה יעזור לו להרגיש יותר בנוח איתך.

 

הליכה יד ביד

אולי יעניין אותך גם

יד ביד
זוגיות

קרבה בימים של ריחוק

איך ניתן למצוא אהבה בעולם שבו דורשים מכולנו ריחוק חברתי? סוגיה שגם בעבר היתה לא פשוטה הפכה להיות עכשיו מסובכת יותר, כמעט על סף הבלתי

קרא עוד »