איך בלונים משפיעים על מצב הרוח שלנו: כל היתרונות של שימוש בבלונים

רבים מאתנו בוחרים להעניק בלונים כמתנה ליום הולדת, לידה, ברית או כל אירוע משמח אחר. עובדה זו גרמה לנו לצאת ולבדוק באופן מעמיק מה עומד מאחורי הבחירה הזו. אם קראתם את הכותרת שלעיל, אתם כנראה לא תופתעו לשמוע שיש לבלונים השפעה טובה על מצב הרוח שלנו. קראו את המדריך הנוכחי בעיון רב ותגלו תוך כמה רגעים איך הדבר בא לידי ביטוי.

 

בלונים משדרים שמחה

נבקש מכם לעצור לרגע ולחשוב מתי הייתה הפעם האחרונה שבה קיבלתם במתנה בלונים או שהענקתם למישהו אחר בלון. עכשיו, תנסו להיזכר בהרגשה שלכם בעת המסירה או הקבלה של הבלונים. אנחנו לא צריכים להיות קוסמים בשביל לדעת שעברה בכם צמרמורת של שמחה. שכן, זו "תופעת הלוואי" החיובית של בלונים.

טרם נערכו מחקרים מעמיקים בנושא, כך שאי אפשר לדעת מה בדיוק גורם לתופעה זו, אבל אין ספק שנוצרה לנו במוח אסוציאציה של שמחה שמקושרת באופן מידי לבלונים.

בלונים משדרים שמחה

בלונים מגבירים את האנרגיה

בלונים, בדומה לפרחים מעניקים לאנשים לא רק שמחה, אלא גם תקווה ואנרגיה. שכן, קבלת בלונים מאדם אהוב מעבירה מסר ברור של אכפתיות ואהבה. מי שרוצים להעביר את המסרים הללו באופן עוצמתי, צריכים לדעת שלא כדאי להסתפק אך ורק במסירה של זר בלונים. ההמלצה היא להוסיף גם זר פרחים באשדוד.

 

הידעת? יש דבר כזה "בלונים רפואיים"

המושג טרם הוטמע במילון אבן שושן, אבל הוא נוכח בפיהם של ליצנים רפואיים רבים. מדובר בעצם בבלונים שמשמחים ילדים ומבוגרים שמאושפזים בבתי חולים. מי שביקרו בעבר במחלקות ילדים, כנראה ראו ליצנים שסחבו שקית הפתעות גדולה שהיו קשורים אליה בלונים בצבעים שונים. מדובר בדרך כלל בזרי בלונים שנתרמו על ידי חנויות בלונים באשדוד והסביבה.

הליצנים מחלקים את הבלונים לחולים בהתאם לבקשתם ולעיתים אף כותבים הקדשה ואיחולי החלמה מהירה בעת הצורך.

הידעת? יש דבר כזה "בלונים רפואיים"

אלה המצבים שבהם מומלץ להשתמש בבלונים

עכשיו אתם יודעים שיש לבלונים השפעה חיובית על מצב הרוח שלנו, כך שנותר לכם רק להכיר במצבים הבאים שבהם כדאי להשתמש בבלונים:

  •  בעת חולי של אדם אהוב
  • לאחר לידת בן או בת
  • ביום הולדת
  • בחגיגות בר מצווה או בת מצווה
  • בחתונה

חשוב להוסיף כי ניתן להשתמש בבלונים בכל מיני דרכים מלבד זרים. הדרך שנחשבת לנפוצה ביותר בשנים האחרונות היא באמצעות סידור הבלונים בצורת קשת או עמוד עם מספר.

 

השורה התחתונה – זה הזמן למסור בלונים לאדם אהוב!

לבלונים יש השפעות חיוביות על מצב הרוח של ילדים, בני נוער ומבוגרים. עובדה זו ידועה לכם, כך שעליכם רק לזכור אותה ולהכניס לחיים שלכם יותר בלונים. אנו מזמינים אתכם להעביר את המידע החיוני הלאה, כדי להעלות את המודעות לנושא חשוב זה.

איך בלונים משפיעים על מצב הרוח שלנו כל היתרונות של שימוש בבלונים

אולי יעניין אותך גם