איזה צעצועים כלבים אוהבים

במידה ויש לכם כלב בוודאי שמתם לב שהוא אוהב לשחק ולהשתעשע עמכם, אבל גם עם עצמו וכלבים אחרים.

הדבר הנפלא הזה קורה כמעט בכל גיל, למעט בגיל מאד זקן, ולכן אנו יכולים לפנק את הכלבים שלנו עם צעצועים מגוונים, שגם יכולים להועיל לבריאותם.

בשוק קיימים מגוון של צעצועים נפלאים, אך חשוב לזכור שלא בהכרח כל צעצוע מתאים לכל כלב ולכל שלב בחייו. לכן, במידה ואינכם בטוחים, מומלץ ביותר להתייעץ עם צוות החנות בה אתם רוכשים צעצועים. בנוסף, טרם כל רכישה חשוב לוודא שהצעצוע עשוי חומרים בטוחים עבור הכלב, שלא יזיקו לבריאותו במידה ויקרעו, מה שסביר שיקרה.

 

למה כלבים אוהבים צעצועים

ובכן, כלבים הם חיות מבויתות שהותאמו עם השנים גנטית לחיים לצד בן אדם. יחד עם זאת, עדיין יש בהם אלמנט שיש לכל שאר החיות והוא כמובן הרצון לשעשוע ומשחק. כלבים מאד אוהבים לשחק, היות וזה מסייע להם בשחרור הכרחי של אנרגיה, מאפשר להם להשחיז ולטפח את שיניהם וציפורניהם, וכמובן זה פשוט טבעי להם.

לכן, צעצועים לכלבים הם אחד המוצרים המשלימים הפופולריים ביותר שניתן לרכוש לכלב וזאת היות וגם אנחנו יכולים ליהנות איתם.

 

איזה צעצועים הם הכי מומלצים

ישנו מגוון ממש עצום של משחקים שהומצאו לכלבים. אחת החברות השולטות ביותר בתחום אשר להם מוצרים לכלב היא חברת קונג לכלב ועל כן תמצאו אותה כמעט בכל חנות למוצרי חיות. לחברה זו מספר צעצועים מומלצים:

 

צעצועי לעיסה

צעצועים אלו לרוב עשויים גומי איכותי מאד, שלא נקרע בקלות ועל כן הם בטוחים עבור הכלב. במיוחד בתור גורים, מאד בריא לרכוש לכלב צעצועי לעיסה, על מנת שילמד כיצד להשתמש בלסת, לגרות את התפתחותה כראוי, ועוד. כמו כן, זה יכול ללמד אותו ללעוס את הצעצוע ולא רהיטים או נעליים בבית.

 

כדורים וצלחות

כולנו מכירים את המשחק המוכר של לזרוק לכלב כדור שהוא מחזיר. ובכן, זה משחק נפלא ומגבש שנוכל לשחק עם הכלב שלנו ואפילו נוכל לשדרג את המשחק על ידי רכישת צלחת פריזבי לזריקה. משחק זה מעולה במיוחד לכלבים גדולים שצריכים הרבה מקום לרוץ ולזוז.

 

חבלים ובובות

צעצועים הבאים בצורת חבלים, גם הם, מסייעים בטיפוח השיניים של הכלב ואף יכולים ללמד אותו גבולות מבחינת שימוש בכוח, נשיכה ומשיכה. גם משחק זה נוכל לשחק עמם, אפילו אם אנו חזקים יותר. כמו כן, בובות היא אופציה צבעונית וכיפית יותר לחבלים, רק חשוב לבדוק מראש במה ממולאת הבובה מבפנים.

 

לסיכום

צעצועים הם אביזרים מאד חשובים לרכישה לכלב, היות והם בעלי היכולת לפתח בו כישורים חשובים, במיוחד מגיל צעיר, דוגמת לעיסה, הצבת גבולות ועוד. חשוב לוודא עם הצוות החנות שהצעצוע שאתם רוכשים מתאים לגילו של הכלב.

כדור

 

אולי יעניין אותך גם

בעלי מקצוע

6 התפקידים המרכזיים של HR

HR זה ממש לא מסתכם בלהביא דונאטס ממקום שווה להאפי האוור, וזה בטוח לא שם טרנדי ל׳׳מזכירה׳׳. עולם משאבי האנוש הוא עוגת שכבות מופלאה של

קרא עוד »
ביקורת מבנים לליקויים הנדסיים
בעלי מקצוע

זיהוי ליקויים הנדסיים: החשיבות של בדיקות מבנים לוידוא תקינותם

ליקויים הנדסיים בבניינים עלולים להוביל לסיכוני בטיחות משמעותיים, להפסדים כספיים ולחבויות משפטיות. חיוני לבצע בדיקות בנייה יסודיות כדי לזהות ליקויים פוטנציאליים ולוודא תקינות מבנית. מאמר

קרא עוד »
מזגן מרכזי
בעלי מקצוע

כך תוודאו שהמזגן המרכזי נקי

מזגן מרכזי הוא מזגן שמקרר מספר חללים בעזרת יחידת קירור אחת ומערכת צינורות, שמעבירה את האוויר אל כל החדרים אותם הוא ממזג. בניגוד למזגנים רגילים,

קרא עוד »
מה נלמד בקורס קארטינג מקצועי
בעלי מקצוע

מה נלמד בקורס קארטינג מקצועי?

למידה של מירוץ נכון במכונית קארט יזניק את כישוריכן כנהגים לרמות אסטרונומיות, אפילו בעת נסיעה בכבישים רגילים. כל זאת בזכות הכלים הרבים שקשורים לנהיגה שאותם

קרא עוד »