איזה ציוד צריך בבית על מנת להתאמן בצורה מיטבית? 

מי שרוצים להתחיל להתאמן יודעים כי עליהם לרכז תחילה את הציוד המתאים בבית. בתור מי שהיו במקום הזה עד לא מזמן (כלומר, כמתאמנים חדשים יחסית), אנו יכולים לומר לכם שמדובר במצב שמצריך מכם היכרות עם פריטי ציוד בסיסיים. כאלו שאתם צריכים להתחיל איתם. הישארו אתנו ותקבלו הכוונה לציוד ההכרחי. זה שיאפשר לכם להתאמן בצורה מיטבית.

 

תכירו את האנשים שעזרו לנו להגיע אל הציוד ההכרחי

בתור כותבי מדריכים, אנחנו מוכרחים לציין גילוי נאות שיציג בפניכם את האנשים שסייעו לנו בכתיבת המדריך. שכן, פנינו אל מי שיודעים דבר או שניים על ציוד הכרחי. כפי שכבר ידוע לכם, אנחנו היינו במקום שלכם עד לא מזמן. היום אנחנו מתאמנים כבר בחדר כושר ויש לנו את כל הפריטים הדרושים בבית.

אבל כשרק התחלנו, פנינו אל אנשים שמוסמכים לדבר וביקשנו לדעת מהם הפריטים ההכרחיים. אנו רוצים להודות להם על כך שהסכימו שנפרסם את המידע שמסרו לנו אז. שכן, בזכותם, רבים ידעו מהו הציוד ההכרחי שיאפשר להם להתאמן על הצד הטוב ביותר.

 

איזה ציוד צריך בבית על מנת להתאמן בצורה מיטבית? פריט מספר 1

אי אפשר לכתוב מדריך מקיף על ציוד שצריך בבית כדי להתאמן ולא להציג בפניכם את מזרן היוגה או הפילאטיס. זה אמנם השם של המזרן, אך הוא משמש גם לאימונים אחרים. אם אתם מחפשים מזרן שכזה כבר תקופה ולא מצאתם אחד איכותי, כדאי שתדעו שאתם לא לבד.

גם לנו לקח זמן עד שהגענו לאתר שיש בו מזרנים איכותיים ביותר וגם ציוד מתקדם. הנה הכתובת של האתר למקרה שתצטרכו: https://www.coolpool.co.il.

 

איזה ציוד צריך בבית על מנת להתאמן בצורה מיטבית? פריט מספר 2

אתם צריכים שיהיו לכם בבית לפחות 4 משקולות יד שיחזקו את שרירי הידיים שלכם. מדובר בפריט בסיסי שכל מתאמן יגיד לכם שיש לו בבית. ההמלצה היא לבחור במשקולות שמתאימות לכם ולא לקפוץ מעל הפופיק. שכן, בחירה במשקולות כבדות מידי עלולה להקשות עליכם בהמשך ההליך.

 

איזה ציוד צריך בבית על מנת להתאמן בצורה מיטבית? פריט מספר 3

אתם צריכים שיהיה לכם גם הליכון חשמלי. כזה שיאפשר לכם לחזק את שרירי הרגליים בכל רגע נתון. יש המון יתרונות בשימוש בהליכון, הנה כמה מהיתרונות שאנחנו מגלים בכל פעם מחדש שאנו עולים עליו:

  • אפשר לרוץ עליו בפיג'מה
  • אפשר לראות תוך כדי סדרה או סרט
  • אפשר לעצור בכל רגע נתון לשירותים בעת הצורך

 

לסיום

עד כאן המדריך שאפשר לכם לדעת איזה ציוד אתם צריכים שיהיה לכם בבית כדי שתוכלו להתאמן באופן מיטבי. כעת, כשיש בידיכם את הרשימה המדויקת, נותר לכם רק להשיג את הפריטים שצוינו לעיל ולהתחיל להתאמן באופן קבוע. נאחל לכם שיהיה בהצלחה ובקלות.

משקולות-הקסוגן

אולי יעניין אותך גם