איזה סוגי צעצועים כלבים אוהבים

הכלבים שלנו אוהבים קודם כל לאכול. הרבה וכל מה שיש.

לעיתים הם כל כך אוהבים לאכול עד שהם מתחילים לאכול לנו דברים בבית שהם ממש לא אכילים.

אך לעומת כל מה שאנחנו חושבים, הם לא תמיד אוכלים את הדברים בגלל רעב, אלא משעמום. ל

כן חשוב שיהיה להם צעצועים מהנים בכל זמן על מנת להעסיק אותם כמה שיותר.

 

איך בוחרים צעצוע לכלב שלנו

בחירת הצעצעה צריכה לעשות לפי מספר פרמטרים אישיים על הכלב. הפרמטרים אמורים להיות לפי גילו של הכלב, האם הוא גור או כלב בוגר, איזה סוג הוא ואיך אנו מגדלים אותם. אם נבחר בצעצוע לעיס, חשוב דווקא לבחור בצעצוע שיגרום לכלב שלנו לשמור על שיניים וחניכיים חזקים ונקיים.

משחקים כמו כדורים, או פריזבי מומלץ לצרוך לכלב היוצאים הרבה מהבית, או אפילו חיים בגינה. כלבים כאלה יהנו לרוץ למרחקים ולהוציא הרבה אנרגיות. אנחנו במקום כמו חנות חיות מודיעין נשמח להתאים לכלב שלכם את הצעצוע שיגרום לו לשכוח מהנעליים של כל בני הבית.

 

צעצועים לפי אופי

לכל סוג ולא כלב יש אופי משלו. בדיוק כמו לבני אדם. כאשר אתם בוחרים את הצעצוע לכלב שלכם, חשוב שתבחרו צעצוע שקשור לאופי של הכלב שלכם. אם מדובר בכלב שאוהב לרוץ, להוציא אנרגיות ופעלתן מאוד רצוי לבחור משחקים שהם יותר תזוזתיים. אם מדובר בכלב שהוא סוג של בלש, מומלץ לרכוש צעצועים עמידים וחזקים שיעמדו מול כל חקירה של הכלב שלכם. צעצוע זה יעסיק את הכלב שלכם שעות. אחד מהדברים שמאוד מלהיבים כלבים היא הצפצפה, שגורמת להמון כלבים להתלהב מהרעש ולגרום להם להיות באופן מלא במשחק.

 

 צעצועים לכלבים קטנים

ההבדל העיקרי בין צעצועים של כלבים קטנים לצעצועים של כלבים גדול הוא גודלו של הצעצוע. בדרך כלל כל צעצוע ימכר בכמה גדלים, על מנת להתאים לכל סוגי הכלבים שיש. משחק עם כדור יוכל לשפר את המוטיבציה לפעילות גופנית ולעודד משחק עם כלבים קטנים וגורים. כדור הוא משחק מעולה להוצאת אנרגיות וגם עמיד לנשיכות של הכלבים שלכם. משחק חטיפים גם יכול להיות מעולה, הוא משלב עימו כיף, תגמול וחטיף עבור הכלב.

 

צעצועים לכלבים גדולים

כלבים גדולים בדרך כלל יעדיפו לנשוך והרבה. הם נהנים גם מללעוס וגם לשחק בו זמנית. לכן מומלץ לקנות דווקא מוצרים שיעמדו בפני השיניים שלהם וגם יוכלו לגרום להם לשחק לאורך זמן. המשחקים שיכולים להיות כאלה הם משחק חבל. החבל הוא משחק שהכלבים הגדולים מאוד אוהבים. הוא גם עונה להם על הצורך של הנשיכה והלעיסה, וגם הם מאוד נהנים מהמשחק המשותף. עצמות לעיסות במגוון גדלים הם גם משחק מצוין עבור כלב גדול.

 

לסיכום

התאימו את המשחק שאתם רוצים לקנות לפי סוג הכלב שלכם, לפי גודלו, גילו, גזעו וכמובן לפי האופי שלו. ממש כמו בני האדם, גם לכלבים שלנו יש אופי ויש דברים שהם אוהבים במיוחד ויש דברים שהם פחות מתחברים אליהם. התאימו להם את המשחק המועדף עליהם ותראו אותם נהנים מכל רגע ורגע.

 

חיות מחמד

אולי יעניין אותך גם

כמה עולה גור
בעלי חיים

כמה עולה גור שיצו גזעי?

כלב מסוג שיצו הוא כלב מאוד פופולארי במחוזותינו, וגור שיצו גזעי הוא עוד יותר פופולארי. רוצים לדעת כמה זה יעלה לכם? כאן תמצאו את כל

קרא עוד »