איזה דברים מומלץ לאחסן במחסן הגינה שלכם

מחסן הגינה הוא מרחב אחסון חשוב ושימושי בכל בית. אך לעתים קרובות, הוא הופך למקום מבולגן ולא מאורגן, עם ערמות של ציוד ופריטים שונים. ריכזנו עבורכם את הדברים שכדאי לאחסן במחסן הגינה, ונספק טיפים וטריקים לארגון ואחסון נכון של הפריטים השונים.

 

כלי גינון וציוד

כלי הגינון וציוד הגינה הם הפריטים הראשונים שכדאי לאחסן במחסן הגינה. מזמרות, את, מגרפות, מריצה ומוטות השקיה – כל אלה צריכים מקום אחסון ייעודי. כדי לשמור על הכלים מאורגנים ונגישים, השתמשו בתלייה על הקיר או במדפים. וודאו שהכלים נקיים ויבשים לפני האחסון, כדי למנוע חלודה ונזק.

 

חומרי גינון

דשנים, קומפוסט, אדמת גינון, חול וחצץ – אלה רק חלק מחומרי הגינון שכדאי לאחסן במחסן הגינה. אחסנו אותם בצורה מסודרת במיכלים או בשקיות, והקפידו לסמן אותם בבירור כדי למנוע בלבול. הרחיקו את חומרי ההדברה והחומרים הכימיים משאר הפריטים ומהישג ידם של ילדים וחיות מחמד.

חומרי גינון

ריהוט גן ומנגל

כסאות, שולחנות, שמשיות וציוד מנגל הם פריטים גדולים שתופסים הרבה מקום. כדי לחסוך מקום במחסן הגינה, שקלו לפרק את הרהיטים בסוף העונה ולאחסן אותם בצורה קומפקטית. כסו את הרהיטים ביריעות פלסטיק או בכיסויים ייעודיים כדי להגן עליהם מפני אבק ולחות. מחסני אחסון איכותיים תוכלו למצוא באתר של איי די גרדן המספקים מגוון שירותים מקצועיים בתחום.

 

אופניים וציוד ספורט

אופניים, קורקינטים, כדורים ומחבטים יכולים גם הם למצוא את מקומם במחסן הגינה. השתמשו במתלים מיוחדים לאופניים כדי לחסוך מקום, ואחסנו את שאר הציוד בארגזים או בסלים. וודאו שהציוד נקי ויבש לפני האחסון, כדי למנוע נזק ועובש לציוד היקר שלכם.

 

כלי עבודה ומכשירים

מברגות, פטישים, מסורים ומכשירים חשמליים אחרים הם פרטים חיוניים במחסן הגינה. אחסנו אותם על לוחות כלים או במגירות ייעודיות, והקפידו לשמור על הכלים מאורגנים ונגישים. אל תשכחו לאחסן גם את האביזרים הנלווים כמו מקדחות, ברגים ומסמרים.

כלים בתוך מחסן הגינה

חפצי נוי לגינה

פסלים, גינות זעירות, עציצים ואלמנטים דקורטיביים אחרים יכולים להפוך את הגינה למרחב מזמין ונעים. כאשר מגיע הזמן לאחסן אותם, עטפו אותם בבד או בניילון בועות כדי להגן עליהם, ואחסנו אותם על מדפים או בארגזים ייעודיים.

 

טיפים לארגון ואחסון

  • השתמשו במדבקות או בשלטים כדי לסמן את המיקום של כל פריט.
  • נצלו את המרחב האנכי על ידי שימוש במדפים, וווים ותלייה על הקיר.
  • שמרו על המחסן מאורגן על ידי סידור קבוע של הפריטים וניקיון תקופתי.
  • השתמשו במיכלים שקופים כדי למצוא בקלות את מה שאתם מחפשים.
  • הקפידו על אוורור נאות כדי למנוע לחות ועובש.

 

לסיכום

מחסן הגינה הוא מרחב אחסון חיוני בכל בית, המאפשר לנו ליהנות מגינה מסודרת ומטופחת. על ידי אחסון נכון של כלי גינון, חומרי גינון, ריהוט גן, ציוד ספורט וחפצי נוי, נוכל לשמור על מחסן מאורגן ויעיל. זכרו להקפיד על ניקיון, אוורור ושימוש במערכות אחסון חכמות, וכך תוכלו ליהנות ממרחב אחסון פונקציונלי ונעים. בהצלחה!

בתוך מחסן הגן

אולי יעניין אותך גם