אומת הסטארט אפ – הכירו את הסטארט אפ הישראלי בתחום הקניות באינטרנט

כולנו כבר מכירים היטב את תחום הקניות באינטרנט, תחום שקיבל תאוצה אדירה עם התפרצות מחלת הקורונה וההגבלות שבאו בעקבותיה. הרעיון פשוט מאוד: למה צריך לצאת מהבית ולעמוד בפקקים כדי לקנות מוצר כלשהו, אם אפשר במקום זה ללחוץ על כמה מקשים והמוצר יגיע ארוז במשלוח עד לדלת שלנו? נראה שקשה לחדש משהו בתחום הקניות באינטרנט, הכל זמין ופשוט, ולא נראה שאפשר להפתיע אותנו עם פיתוח חדש.

אבל זו רק אשליה. אנו הולכים לספר לכם כאן על פיתוח ישראלי שיהפוך את חווית הקניות שלכם באינטרנט לנוחה וקלה יותר מאי פעם. מוכנים? בואו נתחיל.

 

למה אנשים קונים באינטרנט?

אם אתם לא ממש צעירים, או שאתם לא האנשים הכי טכנולוגיים בעולם, אפשר להבין למה קשה לכם עם הסיפור הזה של קניות באינטרנט. הרי לכאורה, מה יותר טוב מלהגיע לחנות, להרגיש ולראות את המוצר הפיזי, ורק אז להחליט אם אתם רוצים לרכוש אותו או לא? בשביל זה נספר לכם על כמה מהיתרונות המשמעותיים של קניות באינטרנט.

היתרון הראשון הוא חיסכון גדול בזמן ובאנרגיה. מצב התחבורה והחנייה בארץ הוא פשוט בלתי נסבל. אנשים הבינו שבמקום ליסוע לנחות, לעמוד הרבה מאוד זמן בפקקים ולחפש חנייה, ואז בכלל לא בטוח שהם ימצאו את המוצר שאותו הם רוצים, הם יכולים בסך הכל ללחוץ על כמה כפתורים ולבצע את הרכישה.

אנשים קונים באינטרנט

מה החיסרון של קניות באינטרנט?

אחד החסרונות הכי גדולים של קניות באינטרנט נובע מכך שרוב האתרים מתמקצעים או מתעסקים בתחום מסוים. למשל: אם תרצו להזמין מכשיר אלקטרוני תצטרכו להיכנס לאתר שמוכר מכשירים אלקטרוניים, אם תרצו להזמין חולצה חדשה תצטרכו לחפש אתר שמתעסק במכירות של בגדים. למי שמבצע לא מעט קניות קשה לפעמים להגיע לכל האתרים ולהחזיק ראש מה הוזמן מאיזה אתר.

 

קניות באינטרנט – מאתרים ישראליים או מחו"ל?

שאלה נוספת שהרבה אנשים שואלים את עצמם היא מאיפה להזמין את המוצר? על פניו נראה שעדיף להזמין מאתרים מחו"ל מכיוון שלעתים המחירים שלהם יותר זולים. אבל לפני כן כדאי לזכור שיש לרוב עלות משלוח מחו"ל לישראל, ואם המוצר דורש תשלום מכס הוא יהיה יקר יותר. בקיצור, הרבה פעמים עדיף להזמין מישראל.

 

הפיתוח החדש שיפתור לכם את הבעיות

אתר קניתי החדש נועד לתת מענה לכל הבעיות והחסרונות של קניות באינטרנט. קודם כל באתר יש מגוון כמעט בלתי נתפס של מוצרים משלל קטגוריות, החל מכלי גינה ועד למכשירים אלקטרוניים, הכל מרוכז במקום אחד. האתר ישראלי, אך הוא מציע מחירים זולים באופן מגוחך. יתרון נוסף של האתר הוא האפשרות לנהל מעקב אחרי החבילה שלכם ולראות מה קורה איתה.

סיכום

קניות באינטרנט הן ללא ספק התקדמות משמעותית, וקניות באינטרנט עושים רק באתר קניתי החדש!

קניות אינטרנטיות

אולי יעניין אותך גם