אוהבים תמונות? כך תוכלו לשדרג את התמונות בביתכם

תלייה של תמונות על גבי קירות שונים ברחבי הבית מאפשרת להכניס סטייל, חמימות ויופי למרחב. מי שמכירים בעובדה זו, תרים לא פעם אחר תמונות ייחודיות שיאפשרו לשדרג את המראה הכללי במינימום מאמץ. יצאנו לבדוק את הנושא מקרוב, כדי להקל על חובבי התמונות ולאפשר להם להגיע לתוצאה הרצויה תוך שימוש בטיפים של מומחים מהתחום. הישארו כאן ותהיו בטוחים שתגלו תוך זמן קצר את האינפורמציה שתקל עליכם.

 

הטיפ ה – 1: תבחרו בתמונות זכוכית

אי אפשר לפתוח מדריך שפונה לחובבי תמונות, מבלי להציג את תמונות הזכוכית שהפכו לחלק בלתי נפרד מבתי אב רבים. אם טרם שמעתם על תמונות אלה, כדאי שתדעו שאין מדובר בציפוי של מסגרת זכוכית, כפי שהיה נהוג לעשות בעבר. הכוונה לתמונות שמודפסות באופן ישיר על גבי זכוכית. ההדפסה נעשית תוך שימוש במכונת UV שפולטת קרני לייזר מדויקים, כך שניתן להדפיס כל תמונה שרק תרצו (תמונות משפחתיות, תמונות נוף ועוד).

תמונות זכוכית

הטיפ ה – 2: תכירו בסוגי תלייה שונים

תליית תמונות באופן אקראי על גבי הקיר עשויה להיות משעממת למדי. לכן, עליכם להכיר בסוגי תליה שונים שיאפשרו לכם להפוך את הקיר לבעל אופי משלו. מי מכם שיחליטו לתלות תמונות יפות על זכוכית, יכולים להשתמש בסגנון החלקים.

כלומר, לחלק תמונה אחת ל – 2 או 3 חלקים ולתלות אותם אחד על יד השני. בחירה בסגנון זה מצריכה תשומת לב למרחק שבא לידי ביטוי בין כל תמונה, כך שמומלץ להשתמש בסרט מדידה טרם התלייה. רגע לפני שנעבור לטיפ הבא, נמליץ לכם להכיר בסגנונות התלייה הבאים:

  • וינטג'
  • מינימלי
  • אקראי

 

הטיפ ה – 3: תשדרגו את הקיר

רבים מאתנו תולים תמונות מרהיבות על גבי קיר לבן. מדובר בתרחיש ידוע שעשוי להיראות טוב במקרים מסוימים. אנחנו כאן כדי ליידע אתכם שניתן לשדרג את המראה הבסיסי במינימום מאמץ. בחרנו להציג את הטיפ הנוכחי שמתאים למי שרוצים להוסיף קצת אופי לקיר. ההמלצה היא לצבוע אותו בגוון שתואם לתמונות או להוסיף טפט שיתאים לסגנון העיצוב הכללי של הבית.

 

הטיפ ה – 4: תמשיכו להתעדכן בתחום העיצוב

הטכנולוגיה שמתקדמת מידי יום מובילה להתפתחויות בכל הנוגע לאפשרויות ההדפסה של תמונות. לכן, נמליץ לכם להתעדכן באופן תדיר (אחת לחודשיים – שלושה) בכל הנוגע לתחום העיצוב. שכן, כך תוכלו להכיר בתמונות חדשות וסגנונות תלייה מיוחדים שיאפשרו לשנות את הקיר הקיים בהתאם לאופנה המשתנה.

 

לסיום

עד כאן המדריך שריכז את כל המידע שנוגע לשדרוג תמונות קיימות. בשלב זה אתם מכירים בכל המידע מקרוב, כך שנותר לכם רק ליישם אותו על הצד הטוב ביותר ולראות איך הקיר שלכם מקבל אופי חדש. נאחל כעת שתתמידו במעקב אחר שינויים אופנתיים בתחום, כדי שתוכלו לעצב את הבית באופן מושלם.

תמונות בבית שלך

אולי יעניין אותך גם